לימודי ספרדית

לימודי ספרדית כשפה שניה או שלישית חשובים ביותר מכמה היבטים, ראשית בשל העובדה שהשפה הספרדית מדוברת לפחות על ידי חמש מאות מיליון בני אדם ברחבי תבל, ולמעשה היא נחשבת לשפה השלישית המדוברת בעולם לאחר הסינית המנדרינית והאנגלית. מבחינת ההיבט של הפריסה הגיאוגרפית הספרדית היא השפה הרשמית בכ- 22 מדינות ביניהן ארצות הברית עם כארבעים מיליון דוברי ספרדית. כמו כן, למי מבינכם שחשקה נפשו ללמוד את השפה הספרדית דעו לכם כי הדקדוק הינו קל ובסיסי, הוגים מילים בדיוק כפי שכותבים אותן, מה שמזרז את תהליך הלימוד בצורה משמעותית והופך את החוויה למהנה ביותר. אם חשבתם לנסוע לאמריקה הדרומית או לספרד ידיעת השפה הספרדית תעניק לכם נקודות זכות רבות. לדעת את השפה ולהכיר את התרבות של המדינה בה אתם נמצאים יעניק לכם עומק בהכרת האנשים עמם אתם מתרועעים, דבר אשר נבצר מאדם אשר אינו יודע את השפה הספרדית. לשם ידיעה, בספרד האנשים אינם יודעים אנגלית, כך שאם תרצו לתקשר עמם תהיו חייבים לדעת את השפה ולו קמעה. גם כשאתם מזמינים מנה במסעדה, מוסרים כתובת לנהג במונית וכיוצא בזה בשפה הספרדית – תזכו ליחס יותר אוהד כאשר תדברו בספרדית מאת המקומיים כאשר תדברו בשפה שלהם. כמו כן, האותיות של השפה הספרדית זהות לשפה האנגלית, כך שלא לומדים יש מאין קריאה וכתיבה. אוצר המילים בשפה הספרדית מתבסס על השפה הלטינית – ממש כמו צרפתית, אנגלית, איטלקית וכיוצא בזה.

אחת המטרות העיקריות של לימודי ספרדית הינה לעודד תקשורת בין אנשים. לימוד שפה פותח צוהר גדול להכיר בני אדם מעניינים שלא הייתם יכולים להכיר אלמלא ידעתם את השפה שלהם. להכיר אדם באמצעות תקשורת של שפת אמו, מעמיק את התקשורת הלקויה של שפת ידיים.

שפה היא רק צד אחד מהרבה השתקפויות של המושג תרבות. ללמוד ספרדית לא רק יפתח בפניכם את דלת התרבות הגבוהה של ההיסטוריה, האומנות והספרות, אלא גם תעניק לכם אמצעים וכלים להבין את מה שאמתי בשפה הספרדית, זו של העיתונים, המגזינים, הטלוויזיה, האינטרנט והפורמים אשר משקפים את התרבות על כל גווניה.

התגובות סגורות