לימוד אנגלית

ישנם הרבה מצבים במהלך החיים שלנו שבהם אנו מוצאים את עצמנו נזקקים לידע של השפה האנגלית. המצב האופטימלי ביותר הוא ללמוד אנגלית בגיל כמה שיותר צעיר, אבל אם לא יתאפשר הדבר – לימוד אנגלית ייתכן בכל שלב בחיים שלכם, עדיף מאוחר מאשר לעולם לא… אז מדוע חשוב כל כך ללמוד בימינו אנגלית?

ראשית כל ישנה חשיבות לתחום התעסוקה – עם הפיכתו של העולם לכפר גלובלי קטן, השוק והמסחר מבחינת כל התחומים הפכו להיות בין לאומיים וכידוע השפה האנגלית הינה שפה בין לאומית. השפה האנגלית הינה המרכזית ביותר במסחר הבין לאומי. רבים הם המעסיקים במדינת ישראל אשר מציבים כדרישת סף את ידיעת השפה האנגלית על בוריה.

השפה האנגלית נחשבת לשפה אשר קשה ללמוד אותה. יש הרבה ביטויים ומונחים שמלוקטים משפות אנגלו סקסיות שונות כדוגמת גרמנית וכן צרפתית. האנגלית שאנו צופים בה בסרטים שונה קמעה מהאנגלית אשר נלמדת במוסדות האקדמאיים. על מנת ללמוד אנגלית בצורה המיטבית צריך לרדת לשורשי השפה ולהבין את ההתפתחות שלה.

אנגלית היא שפת האם של כמעט חצי מיליארד בני אדם ושפה שניה של כמיליארד וחצי בני אדם ברחבי תבל. מכך נובע שכל בן אדם רביעי ברחבי תבל יודע אנגלית לפחות ברמה בסיסית ולכן מי שלא יודע לענות על שאלות בסיסיות נחשב לאדם בור בעולם המערבי. אנגלית מאוד חשובה לתקשורת בין אישית ולאינטראקציה בין אישית בעולם המקצועי – בעסקים, בתחרויות בין לאומית, בכנסים, בוועידות – השפה הרשמית באותם אירועים הינה אנגלית, האנגלית היא גם השפה הרשמית של ארגונים בין לאומיים כמו הצלב האדום, ארגון הסחר הבין לאומי וכיוצא בזה.

לימוד אנגלית יאפשר לכם עדכון ידע באופן מהיר – באמצעות מאמרים, ספרות מקצועית, כתבי עת וכל חומר אשר כתוב באנגלית. מידע זה בדרך כלל הינו מקורי, חדשני ועדכני – מידע זה יעניק לכם נקודות זכות על פני קולגות או מתחרים על תפקיד.

העולם המודרני עמוס למידע וכיום עם התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט המידע הזה נגיש לכולכם. הבעיה כרוכה בכך שרוב המידע באינטרנט מופיע באנגלית ועל כן לימוד אנגלית הכרחי לכם.

התגובות סגורות